ג'נר: תוכניות |
א'ב'ג'ד'ה'ו'ש'
12am
מוזיקה ברצף ממיטב שדרני רדיו קול הנגב12:00 am - 9:00 am
מוזיקה ברצף ממיטב שדרני רדיו קול הנגב12:00 am - 9:00 am
מוזיקה ברצף ממיטב שדרני רדיו קול הנגב12:00 am - 9:00 am
מוזיקה ברצף ממיטב שדרני רדיו קול הנגב12:00 am - 9:00 am
מוזיקה ברצף ממיטב שדרני רדיו קול הנגב12:00 am - 12:00 pm
מוזיקת סוף שבוע ממיטב שדרני רדיו קול הנגב12:00 am - 7:00 am
מוזיקת סוף שבוע ממיטב שדרני רדיו קול הנגב12:00 am - 12:00 pm
1am
2am
3am
4am
5am
6am
7am
מוזיקת סוף שבוע ממיטב שדרני רדיו קול הנגב7:00 am - 12:00 am
8am
9am
עמית הרשקוביץ- מוזיקה ברצף9:00 am - 10:00 am
מוזיקה ברצף- גיא דוד9:00 am - 10:00 am
מוזיקה ברצף- אביה פרץ9:00 am - 10:00 am
האקדמיה לאהבה- ברנדה, מתן, שני, מור ועמית9:00 am - 10:00 am
10am
מוזיקה ברצף- אוריה כספי10:00 am - 11:00 am
מוזיקה ברצף- נדב זיגרון10:00 am - 11:00 am
מוזיקה ברצף ממיטב שדרני רדיו קול הנגב10:00 am - 3:00 pm
מוזיקה ברצף ממיטב שדרני רדיו קול הנגב10:00 am - 12:00 pm
11am
"מה הלו"ז?"- טל ישראל ויערה בצלאל11:00 am - 12:00 pm
מוזיקה ברצף ממיטב שדרני רדיו קול הנגב11:00 am - 12:00 pm
12pm
מוזיקה ברצף ממיטב שדרני רדיו קול הנגב12:00 pm - 2:00 pm
מיתר ינאי- מוזיקה ברצף12:00 pm - 1:00 pm
זלטה צ'בן- מוזיקה ברצף12:00 pm - 1:00 pm
מוזיקה ברצף- שיראל שארף12:00 pm - 1:00 pm
מוזיקת סוף שבוע ממיטב שדרני רדיו קול הנגב12:00 pm - 12:00 am
1pm
מוזיקה ברצף – אלון לוי1:00 pm - 2:00 pm
"מגזין המוזיקה של רדיו קול הנגב"- טל ישראל1:00 pm - 2:00 pm
פספרטו – בן רביע והילה מגרלי1:00 pm - 2:00 pm
2pm
מוזיקה ברצף ממיטב שדרני רדיו קול הנגב2:00 pm - 3:00 pm
טל שוחמי וליאור איינגורן- מוזיקה ברצף2:00 pm - 3:00 pm
מוזיקה ברצף- עומר גלזר2:00 pm - 3:00 pm
תומר פישר2:00 pm - 3:00 pm
3pm
חינוך מוזיקלי – דביר יהודה3:00 pm - 4:00 pm
מוזיקה ברצף- לירון אמירוב ואופיר קינן3:00 pm - 4:00 pm
מוזיקה ברצף ממיטב שדרני רדיו קול הנגב3:00 pm - 4:00 pm
נתנאל שמי- מוזיקה ברצף3:00 pm - 4:00 pm
מוזיקה ברצף ממיטב שדרני רדיו קול הנגב3:00 pm - 4:00 pm
4pm
דיסקוגרפיה- נטע בר וסיוון מגוס4:00 pm - 5:00 pm
חן יתח- מוזיקה ברצף4:00 pm - 5:00 pm
ענייני אהבה – אדי פולנסקי4:00 pm - 6:00 pm
מוזיקה ברצף ממיטב שדרני רדיו קול הנגב4:00 pm - 5:00 pm
בשעה טובה- רון טוביה4:00 pm - 5:00 pm
5pm
מוזיקה ברצף- זוהר זוביב וג'ימי פנלון5:00 pm - 6:00 pm
אלה ירושלמי- מוזיקה ברצף5:00 pm - 6:00 pm
מוזיקה ברצף- יריב וולק5:00 pm - 6:00 pm
חמישי בחמש- יוסף טרבלסי5:00 pm - 6:00 pm
6pm
סדנה משדרת שנה ג'6:00 pm - 7:00 pm
"בא ברגאיי"- אסף נחמיאס6:00 pm - 7:00 pm
סדנה משדרת שנה ג'6:00 pm - 7:00 pm
"ספורט מהתחתית"- יונתן, אוריאל ונתנאל6:00 pm - 7:00 pm
מוזיקה ברצף ממיטב שדרני רדיו קול הנגב6:00 pm - 9:00 pm
7pm
פרשים בלילה7:00 pm - 8:00 pm
מוזיקה ברצף ממיטב שדרני רדיו קול הנגב7:00 pm - 8:00 pm
מוזיקה ברצף- תמר קרן7:00 pm - 8:00 pm
זמן פציעות7:00 pm - 8:00 pm
8pm
מוזיקה ברצף ממיטב שדרני רדיו קול הנגב8:00 pm - 12:00 am
"בא ברגאיי"- אסף נחמיאס8:00 pm - 9:00 pm
הפרלמנט – מוטקה אשכנזי וחברים8:00 pm - 9:00 pm
מוזיקה ברצף- אביב שם טוב8:00 pm - 9:00 pm
9pm
מוזיקה ברצף ממיטב שדרני רדיו קול הנגב9:00 pm - 12:00 am
מוזיקה ברצף ממיטב שדרני רדיו קול הנגב9:00 pm - 12:00 am
מוזיקה ברצף- יונתן גינזבורג9:00 pm - 10:00 pm
ירח על כידון הברוש – זוהר אביטן9:00 pm - 11:00 pm
10pm
מוזיקה ברצף ממיטב שדרני רדיו קול הנגב10:00 pm - 12:00 am
11pm
שירים של העולם – זוהר אביטן11:00 pm - 12:00 am