ג'נר: תוכניות |
א'ב'ג'ד'ה'ו'ש'
12am
מוזיקה ברצף ממיטב שדרני רדיו קול הנגב12:00 am - 7:00 am
מוזיקה ברצף ממיטב שדרני רדיו קול הנגב12:00 am - 7:00 am
מוזיקה ברצף ממיטב שדרני רדיו קול הנגב12:00 am - 7:00 am
מוזיקה ברצף ממיטב שדרני רדיו קול הנגב12:00 am - 7:00 am
מוזיקה ברצף ממיטב שדרני רדיו קול הנגב12:00 am - 7:00 am
מוזיקת סוף שבוע ממיטב שדרני רדיו קול הנגב12:00 am - 7:00 am
מוזיקת סוף שבוע ממיטב שדרני רדיו קול הנגב12:00 am - 12:00 pm
1am
2am
3am
4am
5am
6am
7am
מוזיקה ברצף ממיטב שדרני רדיו קול הנגב7:00 am - 9:00 am
מוזיקה ברצף ממיטב שדרני רדיו קול הנגב7:00 am - 9:00 am
מוזיקה ברצף ממיטב שדרני רדיו קול הנגב7:00 am - 9:00 am
מוזיקה ברצף ממיטב שדרני רדיו קול הנגב7:00 am - 9:00 am
מוזיקה ברצף ממיטב שדרני רדיו קול הנגב7:00 am - 2:00 pm
מוזיקת סוף שבוע ממיטב שדרני רדיו קול הנגב7:00 am - 12:00 am
8am
9am
מוזיקה ברצף- אוריה כספי9:00 am - 10:00 am
מוזיקה ברצף- אסף רגב9:00 am - 10:00 am
מוזיקה ברצף – אביב שם טוב9:00 am - 10:00 am
מוזיקה ברצף- שני מוריס9:00 am - 10:00 am
10am
מוזיקה ברצף ממיטב שדרני רדיו קול הנגב10:00 am - 2:00 pm
מוזיקה ברצף ממיטב שדרני רדיו קול הנגב10:00 am - 2:00 pm
מוזיקה ברצף ממיטב שדרני רדיו קול הנגב10:00 am - 1:00 pm
מוזיקה ברצף ממיטב שדרני רדיו קול הנגב10:00 am - 3:00 pm
11am
12pm
מוזיקת סוף שבוע ממיטב שדרני רדיו קול הנגב12:00 pm - 12:00 am
1pm
מוזיקה ברצף – אלון לוי1:00 pm - 2:00 pm
2pm
מוזיקה ברצף- אביה פרץ2:00 pm - 3:00 pm
זמן פציעות – דנה, תמר, אשר, גיל, ניר ואביב2:00 pm - 3:00 pm
מוזיקה ברצף ממיטב שדרני רדיו קול הנגב2:00 pm - 3:00 pm
תומר פישר2:00 pm - 4:00 pm
3pm
מוזיקה ברצף- תומר פישר3:00 pm - 4:00 pm
מוזיקה ברצף – אלה ירושלמי3:00 pm - 4:00 pm
מוזיקה ברצף- טל שוחמי3:00 pm - 4:00 pm
מוזיקה ברצף – טל ישראל3:00 pm - 4:00 pm
4pm
מוזיקה ברצף- מיתר ינאי4:00 pm - 5:00 pm
מוזיקה ברצף- דביר יהודה4:00 pm - 5:00 pm
ענייני אהבה – אדי פולנסקי4:00 pm - 6:00 pm
מוזיקה ברצף- עומר גלזר4:00 pm - 5:00 pm
בשעה טובה- רון טוביה4:00 pm - 5:00 pm
5pm
מוזיקה ברצף- זוהר זוביב וג'ימי פנלון5:00 pm - 6:00 pm
מוזיקה ברצף- לירון עמירוב ואופיר קינן5:00 pm - 6:00 pm
מוזיקה ברצף- יריב וולק5:00 pm - 6:00 pm
חמישי בחמש- יוסף טרבלסי5:00 pm - 6:00 pm
6pm
מוזיקה ברצף- ליאור איינגורן6:00 pm - 7:00 pm
"בא ברגאיי"- אסף נחמיאס6:00 pm - 7:00 pm
סדנה משדרת שנה ג'6:00 pm - 7:00 pm
סדנה משדרת שנה ג'6:00 pm - 7:00 pm
מוזיקה ברצף ממיטב שדרני רדיו קול הנגב6:00 pm - 7:00 pm
7pm
נדב זיגרון- מוזיקה ברצף7:00 pm - 8:00 pm
מוזיקה ברצף- עמית ירושלמי7:00 pm - 8:00 pm
מצייצים- בן רביע ודין סלע7:00 pm - 8:00 pm
מוזיקה ברצף- צחי בן ארי7:00 pm - 8:00 pm
מוזיקה ברצף- ספיר דביר7:00 pm - 8:00 pm
8pm
"ספורט מהתחתית"- יונתן, אוריאל ונתנאל8:00 pm - 9:00 pm
"בא ברגאיי"- אסף נחמיאס8:00 pm - 9:00 pm
הפרלמנט – מוטקה אשכנזי וחברים8:00 pm - 9:00 pm
מוזיקה ברצף- ניסים חי דוד8:00 pm - 9:00 pm
מוזיקה ברצף ממיטב שדרני רדיו קול הנגב8:00 pm - 9:00 pm
9pm
מוזיקה ברצף ממיטב שדרני רדיו קול הנגב9:00 pm - 12:00 am
ארוחה מוזיקלית – מור כצמן9:00 pm - 11:00 pm
"במה פתוחה" – ברנדה אזרצקי9:00 pm - 10:00 pm
מוזיקה ברצף- יונתן גינזבורג9:00 pm - 10:00 pm
ירח על כידון הברוש – זוהר אביטן9:00 pm - 11:00 pm
10pm
מוזיקה ברצף ממיטב שדרני רדיו קול הנגב10:00 pm - 12:00 am
פספרטו – נועם המבורסקי והילה מגרלי10:00 pm - 11:00 pm
11pm
מוזיקה ברצף ממיטב שדרני רדיו קול הנגב11:00 pm - 12:00 am
מוזיקה ברצף ממיטב שדרני רדיו קול הנגב11:00 pm - 12:00 am
שירים של העולם – זוהר אביטן11:00 pm - 12:00 am